قوانین پذیرش مقاله های معماری در سایت اتووود
مدیران اتووود دات کام برانند تا تصویری واضح از غالب جریان های معماری معاصر ایران را بازنمایانند مبتنی بر این انگارهِ متساهل، جهت ایجاد همگن سازی فرمی و ممانعت از بروز اغتشاش بصری در حوزه ارائه متون، خواهش مند است جهت ارسال مقالات وجوه پی امده را لحاظ فرمایید. با احترام به خاستگاه تمامی نویسندگان، غنا و زاویه نگاه متون، تاکید دوباره بر همگان باوری سایت و تعهد به رعایت رسم الخط و نقطه گذاری نویسندگان، خاطر نشان می سازد عدم رعایت الزامات فرمی ذیل ارجاع متن به نگارنده را موجب خواهد شد.
ـ متون ارسالی حتما باید دارای عکس ـ تا سقف 10 قطعه برای هر نوشته ـ باشند.
ـ تصاویر الزاما باید به صورت مجزا توسط نویسنده بارگذاری شوند، از دریافت متون مرکب با تصاویر معذوریم.
ـ اولویت بندی عکس ها از طرف تحریره اتووود بر اساس اولویت بارگذاری عکس ها توسط نویسنده مقرر خواهند شد.
ـ نگارش توضیح ـ تاسقف 50 واژه ـ برای تمامی تصاویر الزامی است.
ـ فونت عنوان مقاله Arial، 11.5 بـُــلد شده، فونت نام نویسنده یا مترجم Arial ، 11، فونت متن Arial ، 9.5 و فونت پانوشت ها و منابع Verdana، 7 مقرر گردد.
ـ اتووود، صرفا، اقدام به چاپ عکس نویسنده ـ نه مترجم ـ خواهد کرد،با این حال ارسال عکس نویسنده اختیاری می باشد.
ـ در صورت برگردان متن توصیف نگارنده به پانوشت انتقال یابد.
ـ در صورت ارسال متن نگاشته، و نه ترجمه، شده، توصیف نگارنده، صرفا، همان توصیف قابل ویرایش موجود در پروفایـــــل شخصی نگارنده، به ثبت رسیده بر اتووود خواهد بود،
از درج هر نمونه و نوع "خود توصیــــــــــــــــــــــــــف گری" در متـــــــــــــــــــــن، جدا، خودداری فرمایید.
ـ ذکر منبع متن برگردانده شده در پانوشت الزامی است.
ـ محدودیتی بر تعداد واژگان هر متن مفروض نگردیده است، جهت رعایت بارزه های فضای مجازی ترجیح تحریریه اتووود ان است که متون بیش از 2000 واژه در دو نوبت منتشر شوند، مبتنی بر این گزاره تصاویر ضمیمه ،ارسال شده بر اساس اولویت بندی نگارنده، توسط تحریریه تفکیک و تخصیص داده خواهند شد.
ـ تمامی واژه های لاتین اعم از اسم خاص و . . . به پانوشت منتقل گردند.
ـ منبع دهی پی نوشت حتما باید مبتنی بر الگوی تدوین شده پی امده باشد.
- فایل ارسالی تنها با فرمت Microsoft Word قابل پذیرش می باشد. تحریریه اتووود فایل را در قالب PDF در بازدید عموم قرار خواهد داد.

تحریریه اتووود حق بارگزاری یا عدم بارگزاری مقالات را دارد لیکن بایستی قبول و یا رد مقاله را ظرف مدت سه روز کاری به کاربر اعلام کند . ممکن است تغییراتی مد نظر تحریریه باشد که با اعمال آنها مقاله قابل انتشار باشد مسئولیت اعمال این تغییرات با شخص مقاله دهنده است و اتووود هیچ گونه تغییراتی اعم از کمی یا کیفی در مقالات اعمال نمی کند.

حق نشر مطالب اتووود
کاربران می توانند کلیه مطالب و محتویات سایت را با ذکر منبع و نام نویسنده مقاله یا طراح پروژه استفاده کنند . اتووود حق شکایت از شخصیت های حقیقی یا حقوقی که از مطالب یا تصاویر سایت اتووود بدون ذکر نام استفاده کنند، را برای خود محفوظ می داند.
لطفا قوانین سایت اتووود را از این لینک مطالعه نمایید.

راهنمای کم کردن حجم تصاویر           راهنمای تبدیل فایل DWG به تصویر

خانه | ورود | ثبت نام | درباره ما | تماس با ما | قوانین سایت | راهنما
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه معماران معاصر می باشد.
Developed by Tryon Software Group