کاربران عضو اتووود می توانند پروژه های خود را در سایت بارگذاری کنند و از مزایای شرکت در جامعه ی معماران ایرانی بهره مند شوند. مسئولیت حقوقی و معنوی مالکیت آثار معرفی شده بر عهده معرف پروژه می باشد و اتووود هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. در صورت اعتراض افراد دیگری به مالکیت آثار، مدیریت سایت مدارک مالکیت معنوی پروژه را درخواست خواهد کرد.

حق نشر مطالب اتووود
کاربران می توانند کلیه مطالب و محتویات سایت را با ذکر منبع و نام نویسنده مقاله یا طراح پروژه استفاده کنند . اتووود حق شکایت از شخصیت های حقیقی یا حقوقی که از مطالب یا تصاویر سایت اتووود بدون ذکر نام استفاده کنند، را برای خود محفوظ می داند .
لطفا قوانین سایت اتووود را از این لینک مطالعه نمایید.

قوانین پذیرش پروژه در سایت اتووود
مجدانه خواهشمندیم  موارد زیر را هنگام بارگذاری پروژه رعایت نماید تا شان و منزلت طراح حفظ شده و بستر مناسبی برای ارزیابی پروژه نیز فراهم اید.
1. برای هر پروژه امکان بارگذاری 20 تصویر با حجم حداکثر 100 کیلو بایت و حداکثر600*400 پیکسل می باشد.
2. از گذاشتن پروژه به صورت شیت به دلیل عدم وضوح خودداری فرمایید.
3. جهت درک بهتر از پروژه تعداد پلان – نما – برش و پرسپکتیو های پروژه خود را تنظیم نمایید .
4. برای هر پروژه حداقل پنج عکسِ غیرتکراریِ واجدِ کیفیتِ مناسب با قاب بندی سالم بارگذاری گردد.


ویرایش و حذف پروژه از اتووود
اعضا می توانند هر زمان که لازم داشتند پروژه ی خود را از سایت حذف نمایند. لازم به ذکر است که پس از حذف کلیه ی اطلاعات همراه با پروژه شامل امتیازها و نظرات از سیستم حذف خواهد شد و امکان بازیابی آن مقدور نمی باشد.
روش ویرایش و حذف پروژه:
پس از لاگین به سایت از طریق منوی تنظیمات > در باکس سمت راست "دسترسی های شما" > ویرایش اطلاعات پروژه لیست پروژه های بارگذاری شده جهت مدیریت و ویرایش قابل دسترسی می باشد.
در این بخش می توانید عکس ها، اطلاعات پروژه و وضعیت اشتراک گذاری آن با سایر اعضا را ویرایش کنید و یا همچنین پروژه را به طور کامل حذف نمایید.
همچنین دقت نمایید که ابتدا باید تمام عکس های بارگذاری شده حذف شوند.
   
   
خانه | ورود | ثبت نام | درباره ما | تماس با ما | قوانین سایت | راهنما
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه معماران معاصر می باشد.
Developed by Tryon Software Group