معماران معاصر ایران, اتووود - بزرگترین سایت معماری
??? ??? ??? ???? ????? ????: ??? ???? : ??? ???? ?? ?????? ????

?? ???????? ?????? ??????? ? ????? ????? ??????? ????? ????? ??? ????? ???? |  ??? ??? |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? |  ?????? ???? |  ??????
????????????????
?????? ??? ??????
    ????: مفاهيم و نظريات معماري
    ????: مصالح ساختمانی پایدار
    ????: سه بعدی
    ????: نقد معماری در فضای مجازی
???? ???? ???? ??
    ???? : مفاهيم و نظريات معماري
    ???? : سه بعدی
    ???? : مصالح ساختمانی پایدار
    ???? : پریتزکر 2011
???? ??????
???? ???? ????
    پوریا ترکفر
    رضا ظریف
    عادل نیکخو
    F Nazari
???????? ??? ??
    مبانی طراحی پایدار در راستای اهداف توسعه پایدار
 
    آیا بتن جزو مصالح سبز و پایدار است؟
 
    راهنمای بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی بینگ گوگل با دارا بودن سهم ۶۷ درصدی همچنان به عنوان محب ...
 
    organic hing whole
 

نقد > پریتزکر 2011 >
راه های پولدار شدن ؟
  مهدی کاظمی    (1401/10/05)

 راه های پول دار شدن 

در این مطلب ما به شما این را آموزش نمی دهیم که کجا پول است تا بروید و آن را بیابید زیرا که این کار نا ممکن است و مسلما هر کس باید برای به دست آوردن پول زحمت بکشد و کار کند و تنها سارقان هستند که می توانند بدون زحمت پول به دست بیاورند که البته آن ها نیز برای سرقت زحمت می کشند در کل هدف ما در این مطلب این است که شما بدانید که پول چگونه حفظ کنید و چگونه آن را بهتر سرمایه گذاری کنید تا پول دار شوید .
 
 
هدفمند بودن :
 
برای پول دار شدن باید برای خود هدف داشته باشید و بدانید که برای چه باید پول خود را حفظ کنید و به کجا می خواهید برسید با این انگیزه و هدف تلاش شما بیشتر می شود و بیشتر زحمت می کشید .
 
حفظ پول خرد :
 
پول های خرد و ریزی که اصلا به چشم نمی آیند در صورتی که ذخیره شوند معمولا خیلی زیاد می شود و شما از این که پولی که به چشم شما نمی آمد چقدر به درد شما می خورد و چقدر مهم شده برای این کار شما می توانید از قلم استفاده کنید .
 
جلوگیری از خرید بی مورد :
 
بعضی از اسباب و وسایل زیاد مهم نیستند و فقط هزینه اضافی هستند و بدون آن ها نیز شما می توانید راحت زندگی کنید و خرید آن ها فقط باعث خرج شدن پول شما می شود سعی کنید آن ها را نادیده بگیرید و از خرید آن ها منصرف شوید .
 
صرفه جویی انرژی :
 
برای اینکه پول هایتان را ذخیره کنید باید آن ها را کم تر هزینه کنید یکی از مهم ترین این هزینه ها هزینه قبض های ما است اگر سعی کنیم در مصرف آب برق و گاز صرفه جویی کنیم پول کم تری هم هزینه خواهیم کرد .
 
سرمایه گذاری :
 
پول های که در حساب های ما است و آن ها را پس انداز کرده این بهتر است که سرمایه گذاری کنیم و با خرید سهام و اوراق قرضه می توانیم از آن ها نیز پول کسب کنیم و یا با خرید مسکن و سرمایه های دیگر بتوانیم آن ها را بهینه کنیم و این پول ها را نیز افزایش دهیم .
 
برنامه ریزی :
 
برای هزینه ها و خرید هایمان باید با برنامه باشیم و آن ها را در یک کاغذ بنویسیم و با نوشتن می بینم که برخی از این خرید ها و هزینه ها بی مورد است و می توانیم آن ها را حذف کنیم با این کار پول بیشتری پس انداز می کنیم .
 
هوشیاری در کارت بانکی :
 
وقتی ما با کارت بانکی به خرید می رویم معمولا از خرید ها و هزینه هایمان غافل می شویم و بی برنامه تر خرج می کنیم بهتر است مقداری پول در کیف مان قرار دهیم و فقط همان مقدار خرج کنیم با این روش هزینه هایمان را برآورد می کنیم و کمتر خرج می کنیم .
 
درآمد از چند طریق :
 
سعی کنیم که فقط به یک راه و یک روش خورد را محدود نکنیم و روش های هر چند کوچک و کم درآمد را پیدا کنیم و در کنار کار اصلی آن ها را نیز انجام  .دهیم با این کار می توانیم درآمد مان را بیشتر کنیم و پول بیشتری کسب کنیم
برای این کار بهتر است روش های کسب درآمد بیشتر و سرمایه گذاری را مکررا مطالعه کنید . 
 
ارائه خدمت :
 
خدمات و کار های را یاد بگیریم و آن ها را به مردم ارائه دهیم و برای انجام آن ها از مردم پول بگیریم با این کار درآمد بیشتری خواهیم داشت .
 
پرداخت مالیات کمتر :
 
برای اینکه پول دار شوید باید هزینه کمتری داشته باشید پرداخت مالیات نیز یک هزینه است برای اینکه مالیات کمتری پرداخت کنید باید راههای فرار از آن را بیابید و روشی را پیدا کنید تا مالیات کمتر به شما ببندند .
 
راه اندازی کسب و کار :
 
معمولا کار های که خود شما آن را راه اندازی کنید و خود شما مدیر آن باشید دارای درآمد بیشتری است پس سعی کنید قبل از اینکه برای کسی کار کنید برای
 
خودتان کار کنید .
 
دلسوز خود باشید :
 
اگر این را بدانید که اگر پول هایتان را ذخیره کنید و کمتر خرج کنید خودتان پول دار می شوید و سود آن برای خودتان است با این انگیزه شما کمتر خرج خواهید کرد و پولدار می شوید .
 
خرید وسایل با ارزش :
 
معمولا افراد تصور می کنند که اگر وسیله ارزان بخرند و بی کیفیت با این کار پول بیشتری حفظ می کنند ولی این تصور اشتباه است زیرا که وسایل ارزان و بی کیفیت بعد از مدت کوتاهی خراب می شود و برای شما دوباره هزینه در بر دارد پس وسایل با کیفیت و گران بخرید ولی تا مدتی دیگر احتیاج به خرید نخواهید داشت .
 
ریسک پذیر باشید :
 
برای اینکه پول دار شوید باید برخی از کار های پر خطر که احتیاج به صرف پول دار را باید انجام دهید ولی اگر این کار را انجام ندهید شما این سود را نیز نخواهید داشت ولی برای انجام آن باید ریسک پذیر باشید معمولا افراد پولدار ریسک پذیر تر هستند .
 
دور ریختن افکار غلط :
 
با انگیزه باشید و فکر و حرف هایی که پول چرک کف دست و پول ارزشی ندارند خرج کن و آخرش این دولت واسه کی مونده را رها کنید و با انگیزه و تلاش پیش بروید و پول های تان را ذخیره کنید .
 
قرض گرفتن :
 
شاید برخی تصور کنند که پول قرض گرفتن اشتباه است ولی وقتی شما پول قرض میگیرید مجبور می شوید کمتر خرج کنید و هزینه های اضافی را کم کنید تا قرض تان را بدهید به علاوه اگر پول قرض بگیرید و وسایل سرمایه ای بخرید مطمئن باشید با گران شدن این وسیله شما سود خود را می برید و این مطلب که قرض گرفتن کار اشتباهی است برای کشور ما با تورم بالا صادق نیست وقتی شما پول قرض بگیرید یا وام از بانک بگیرید و یک کالای سرمایه ای بخرید مسلما سود زیادی کرده آید به علاوه با این کار و پرداخت اقساط آن جلوی هزینه های اضافی را می گیرید و این باعث پس انداز پول های تان می شود .
 
 

اظهار نظـــــــر
 
جهت نوشتن مبحث جدید باید وارد سیستم شوید. / عضو جدید
ایـمـــیـل :  
رمز عبـور :  

?????? ??????? ????? ????? :
??? ???? ?? ??? 1386 ?? ??? ????? ?? ??????? ??? ??????? ?????? ????? ??? ?? ???.?? ???? ??? ??? ?? ???? ??????? ?????? ?? ????? ???? ??????? ?? ????? ????? ?? ??????????? ??? ?????? ?????? ??? ???? ???? ?? ??? ?????? ?? ???????
???? | ???? | ??? ??? | ?????? ?? | ???? ?? ?? | ?????? ???? | ??????
© ???? ???? ??? ?? ???? ????? ?? ???? ??????? ????? ?? ????.
Developed by Tryon Software Group