معماران معاصر ایران, اتووود - بزرگترین سایت معماری
ثبت نام عضو جدید ایمیل آدرس: رمز عبور : رمز عبور را فراموش کردم

به جامعترین سامانه ارتباطی و اطلاع رسانی معماران معاصر ایران خوش آمدید خانه |  ثبت نام |  تماس با ما |  درباره ما |  قوانین سایت |  راهنما
شما می توانید
پروژه خود را ثبت کنید
مقاله خود را ثبت کنید
کلاس خود را ثبت کنید
در مباحث فروم اتووود شرکت کنید

پیـــــام هــای رسیــــده
الهه فکور 1392/07/01
کاراتو دیدم... خیلی خوب بود ایشالا که روز به روز موفق تر بشی
حامد لواسانی 1392/06/24
با احترام آقای زارع بنده به هیچ عنوان قصد بی احترامی به هیچ کس را نداشته ام و ندارم و همیشه احترام بسیار زیادی برای اساتید خودم قاءل هستم و مطالعه بسیار در مورد معماری ایران باستان دارم اما جنابعالی جواب سوال من را ندادید.؟آیا بنده از شهر و معماری امروز شهرم دورم یا جنابعالی هیچ نگاهی به فضای معماری امروز جامعه ندارید...آیا امروز در جامع ما توانسته ایم حرفی از معماری ایرانی بزنیم؟آیا امروز بزرگترین برج ما کپی از معماری غرب نیست؟آیا امروز اکثر معماران برزگ ما همین سبک نمای رومی الگوی کار خود قرار نداده اند...؟ من به شما توصیه میکنم حتما به خیابان های منطقه 1 تهران که نمونه کار های بزرگ معماران معاصر در انجا به چشم میخورد بزنید... بسیاری از استید ما هستند با وجود اینکه احترام بسیار زیادی برای آنها قائل هستم فقط مدرس خیلی خوبی هستند در دانشگاه ها...ما در عصر معاصر خود چه بنای قابل تحسین ایرانی اسلامی در سطح بین الملل داشته ایم، مثل زمانیکه شهره ای معماری ما از غرب تا شرق دنیا را فرا گرفته بود،آیا ما توانسته ایم عنصری همانند گنبد را خلق کنیم که آنچنان فرا گیر شود که الگوی معماری غربی ها شود تا به امروز،شما خود بهتر می دانید تاثیر بادگیر ها را در حل مسائل دینامیک؟ (چندین و چندین مثال همانند گنبد می توانم برایتان بزنم که خود بهتر از من میدانید)من اصلا قصد حمایت کور کورانه از کار خود را ندارم...در صورتی که این وظیفه یک معمار است تا از طرح خود حمایت کند اما شما هم قدری واقع بینانه تر مسائل را تحلیل کنید...ما امروز از نظر معماری فقط یک کپی کار خوبی هستیم...
فرشاد قهرمانزاده 1392/06/23
mohandes alan porojehaye u ro motale kardam besiyar ziba hastanad . ama eshala vared bazar kar beshid moshkelat kar shahrdari zavabet ravabet peymankar karfarma hazinehaye ejrayi hame va hame dast be dast ham midan ta bishtar ideha dar had nazariye va farziye bemananad.
فرشاد قهرمانزاده 1392/06/23
salam . hale shoma . sepas az rahnemayitan. harf shoma ba tama vojod gabol daram. ama nokteyi ke hast kar bara 1 sherkat ba 1 karfarma ke fagat dar kare sakhto saz va ham inke dar in ashofte bazar sakhto saz va hazinehaye masleh va sorat dar sakhto va 1001 bahane digar va bi etelayi karfarma az gozashte va hal memari entezar in farmayeshe shoma kami sakht hast.
ادامه
ارسـال پیــام به  رضا زارع
 
جهت ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. / عضو جدید
ایـمـــیـل :  
رمز عبـور :  
 
پیام های رسیده برای پروژه ها
مسلم بادام فیروز 1396/07/30  
پروژه باغ موزه کودک   :    
عالی
سامان نیرومند 1394/04/01  
پروژه متل سپیدان   :    

عالی ! لذت بردم
رضا زارع 1393/09/05  
پروژه متل سپیدان   :    
با سلام و احترام خدمت تمام دوستان که طرح را بررسی کردند و از همگی تشکر میکنم. در جواب خانم یزدانی:جنس سطح تیره از نایلون خاکستری است.
در جواب آقای درویشی: در مورد فرم و جایگیری فضا ها و برنامه ریزی فضایی بحث های زیادی صورت گرفت و این نتیجه حاصل شد ،مفاهیم طرح هم توضیح داده شده است.
موفق و سلامت باشید.
ادامه


پیــام های ارســـال شـــده
ادامه   
پیام های ارسال شده پروژه ها
سامان نیرومند 1396/02/25  
پروژه مکانی برای درک صدای افق   :    
طرح جالبی هست. موفق باشید
رضا زارع 1393/09/05  
پروژه متل سپیدان   :    
با سلام و احترام خدمت تمام دوستان که طرح را بررسی کردند و از همگی تشکر میکنم. در جواب خانم یزدانی:جنس سطح تیره از نایلون خاکستری است.
در جواب آقای درویشی: در مورد فرم و جایگیری فضا ها و برنامه ریزی فضایی بحث های زیادی صورت گرفت و این نتیجه حاصل شد ،مفاهیم طرح هم توضیح داده شده است.
موفق و سلامت باشید.
رضا زارع 1393/09/05  
پروژه باغ موزه کودک   :    
با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان که طرح رو بررسی کردن و من از همگی متشکرم. خانم نخعی ، باید گفت کار با کچ نیاز به تمرین و پشتکار دارد که در آن صورت کار ماکت سازی با گچ آسان و زمان بر است. و خدمت خانم منجزی ، اگر طرح را در ابعاد واقعی تصور کنیم این حس که فرمودید به دست نمی آید و مساحت طرح ۲ هکتار می باشد. اگر در این باره نظر مهندس ژوبین خبازی را که در کامنت ها موجود است بخوانیم کمک کننده است. موفق و سر بلند باشید.
ادامه
   رضا   زارع    دانشجو     reza   zare   -    Student
تحصیــــــلات : کارشناسی   معماري   1389   َArchitecture   BA/BS   1389 Major :
دانشگــــــاه : آزاد اسلامی واحد شیراز   ‌Azad university of shiraz University :
دربـــــــــاره  : [email protected]
پروژه هـــــای دانشـــــجویی   

خانه پروین (مجموعه ی فرهنگی پروین اعتصامی)    خانه پروین (مجموعه ی فرهنگی پروین اعتصامی)
درس : طراحي معماری 3  - سال طراحی : 1392
استاد : مهندس پریسا نامیان

متل سپیدان    متل سپیدان
درس : مقدمات طراحی معماری2  - سال طراحی : 1390
استاد : مهندس شیوا شاهسوندی

باغ موزه کودک    باغ موزه کودک
درس : طراحی معماری 1  - سال طراحی : 1391
استاد : دکتر مهسا فلاح نیا

  پـــــروژه های حرفـــــــه ای   

مسابقه سر در ورودی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان    مسابقه سر در ورودی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
مکان : اصفهان  - مساحت : 150   متر مربع
نام مالک : شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 

درباره معماران معاصر ایران :
این گروه در سال 1386 با هدف ایجاد پل ارتباطی بین معماران ایرانی معاصر گرد هم آمد.با شروع کار این وب سایت معماران متقاضی در محیطی ساده وکارآمد به تبادل پروژه ها ومقــــالات خود خواهند پرداخت ودر فضای فروم به بحث وگفتگو می پردازند
خانه | ورود | ثبت نام | درباره ما | تماس با ما | قوانین سایت | راهنما
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه معماران معاصر می باشد.
Developed by Tryon Software Group