ثبت نام عضو جدید ایمیل آدرس: رمز عبور : رمز عبور را فراموش کردم

به جامعترین سامانه ارتباطی و اطلاع رسانی معماران معاصر ایران خوش آمدید خانه |  ثبت نام |  تماس با ما |  درباره ما |  قوانین سایت |  راهنما | تبلیغات
جدیــد ترین پــــــروژه هـا
پارک علم و فناوری
طراح : سجاد نوری
طراحی مدرسه سبز
طراح : سجاد نوری
مجموعه ویلایی ایرا
طراح : استدیو معماری دیسک
رویان ویلا
طراح : استدیو معماری دیسک
حامی اتووود
مسابقه دانشجویی اتووود
تـازه هـــــــــای معمـاری
کلوب سایه ، تجربۀ حضوری اسرار آمیز و فراموش نشدنی
هنر گفت و گو ـ روزنامه اعتماد با تورج دریایی
کانال آب پاک از مارگوت کرَسُجریک
ان اف تی NFT چیست و چه آورده هایی برای وضعیت معاصر دارد
کامنـــــــــت پــــروژه ها
دکتر کمال کمال زاده منقرض در مورد پروژه مجتمع مسکونی حیات نوشته است:
بعد گفتند بی دلار و ارتباط با ان دوستان معماری اسلامی بنده با اجازه شما از ایمیلتان برای ریجستر استفاده کردم ا ...
دکتر کمال کمال زاده منقرض در مورد پروژه مجتمع مسکونی حیات نوشته است:
نظر قبلی من توسط غیر رباتیک سانسور شد که نقد و بیهوده بودن معماری اسلامی از این دست بود سال شصت و نه سران معما ...
دکتر کمال کمال زاده منقرض در مورد پروژه ویلا بتنی نوشته است:
پایداری سازه عالیه جناب دکتر عالی پور ما راه کرد معماری کمونیستی روسیه رو نرفتیم اما اینکار اونهاست خوب ما شرا ...
دکتر کمال کمال زاده منقرض در مورد پروژه ویلا بتنی نوشته است:
پایداری سازه عالیه جناب دکتر عالی پور ما راه کرد معماری کمونیستی روسیه رو نرفتیم اما اینکار اونهاست خوب ما شرا ...
دکتر کمال کمال زاده منقرض در مورد پروژه ویلا بتنی نوشته است:
این کار عالیه چون مثل کارهای استاد عالی پوره اما ببینید این سایت رو دوستان رادیو هنر دکتر منشی زاده و زنگنه را ...
دکتر کمال کمال زاده منقرض در مورد پروژه خانه مادری نوشته است:
بفهمند بقول شما اقایی که در رادیو هنر بمن زنگ زدی در چه گندی بدنیا امدیم انهم گناوه گناوه معماری دارد ...
دکتر کمال کمال زاده منقرض در مورد پروژه خانه مادری نوشته است:
شهر سازی مزخرف دیبا و مقلدانش سازه خشک سه تا سنگ بیرون امده بی پایداری شد ابادان و تهران و اینهمه زلزله اقا ای ...
اعضـا با بیشترین پـــروژه
    ایمان زارع
    مجید معزی
    سامان نیرومند
    شرکت استودیو معماران مادو

  
آرمان محمدخانی
 ارسال نظر بازگشت به لیست پروژه ها گزارش خطا اشتراک پروژه
    نمایش عکس ها
    محله عفيف اباد شيراز - چشم انداز اينده - پروتوتايپ دو
    عنـــــــوان درس : طراحي معماری 5
    نـــــام استــــــاد : جناب مهندس بصیرت
    دانشــــــــــــگاه : آزاد اسلامی واحد مرودشت
    تاریـــــخ ثبــــــت : 1392/04/30
    تعــــــــداد بازدید : 3357
    محــــدوده سنی : 22_23
    نــــوع کاربـــــری : مجموعه چند عملكردي
    همـــــکاران طرح : آرمان _ محمدخانی + امین _ شاهسونی + حامد _ عباسی
    ایده های طراحی : این طرح در ميان چهار راهي بين خيالات و تجربيات ايستاده است. که در حقیقت در این طراحی هدف جايي است كه عقل، زندگي معمولي را دوباره سازي كرده و به جامعه اي هماهنگ تبديل مي كند. در واقع اينجا مكاني واقعي است كه مي تواند هرچيزي را كه ناقص به نظر مي آيد، با يافتن عوامل مؤثر در فعاليتهاي گذشته تغيير داده يا تصحيح كند. این طرح در نظر دارد تا تفکر واقع بينانه را به اندازه‌اي ايجاد كند تا شهروندان هم نفر به نفر و هم در بطن جامعه مدني به سوي بهتر شدن پيش روند. فراتر از اين، دراین طراحی شهری به دنبال توسعه بيشتر اسكان مردم در محدوده زمان، اقتصاد، فرهنگ، رسوم و مكان مي باشد این طرح همواره به ما كمك مي‌كند تا چگونگي بهبود اسكان افراد و جوامع را توضيح دهيم و به ما فعاليت هاي موثری را الهام مي كند که مي‌تواند محتوي و استراتژي هاي مربوط به افزايش بي رويه جمعيت مرکز شهر و انوع مشكلات جديدي را كه آنها بر برنامه ريزي شهري تحميل مي كنند، شرح دهد

پروژه های دیگر طراح
نظـــــــر اعضــــــــا
محمد ابراهیم کرمی ( 1392/04/31 ) : با سلام و خسته نباشید
میشه بیشتر توضیح بدید کل مجموعه ایستایی خودشونو روی 3 ستون و اون هم تو خالی نه کامل تو خالی ولی چطوری فشار رو تحمل میکنه؟؟؟ و اینکه سایه اندازی مجموعه روی بافت پایین به نظر زیاد میاد.
پوریا فرخی ( 1392/04/31 ) : تبریک میگم و خسته نباشید.
اول از همه در تمجید طرحت باید بگم که تصویر زیبایی از آینده دادی و برعکس طرح هایی که در سال های اخیر مشاهده کردم قابل ستایش هست.
اما 2 نکته, ابتدا اینکه پروژه رو به صورت واضح معرفی نکردی,شخصا برای من یکی هنوز گنگ هست و دوم این که طرحت به صورت چتری روی عفیف آباد قرار گرفته و مشکل نور رو چه جوری حل کردی.
آرمان محمدخانی ( 1392/05/01 ) : با تشکر فراراوان از اینکه توجه خود را نسبت به طرحم نشان دادید . شایان به ذکر است من پلان فضاهای منفی جهت نور دهی به سطح زیرین را بارگذاری کرده و اینکه حدود 10 تا 20 درصد فضای منفی به صورت کاملا پراکنده ولی منطم وجود دارد. و اینکه ارتفاع به قول معروفه شما این چتر حدود 40 متر نیز میباشد که تنها نیاز روشنایی خود را متمرکز به سطح طرح بسنده نمیکند و روشن است با این ارتفاع بیشترین نور را از جوانب خود دریافت میکند که وجود این فضاهای منفی نیز به آن جهت نور دهی بیشتر و مطلوب اضافه گشته است.
آرمان محمدخانی ( 1392/05/01 ) : دوست عزیز آفای کرمی من شخصا بر این باور هستم که معماری همیشه یک قدم در زمان جلو تر است به خصوص در این طرح که چشم انداز آینده حدود 50 سال است ! ولو با این وجود این طرح با پایه های به قطر 50 متری در 3 نقطه متمرکز به کمک ابر سازه های کششی فکر نکنم جایی برای نگرانی از عدم ایستایی به وجود آورد و شخصا من بر خلاف برخی از دوستان که خارج از نطام منطق طرحای بسیار زیبا در سال های پیشین دیده ام توجه منطقی و مکتفی به این مضوع داشته ام . باز هم تشکر میکنم نسبت به توجه شما.
پوریا فرخی ( 1392/05/01 ) : برات آرزوی موفقیت دارم.خسته نباشی
امیر سلامی پور ( 1392/05/01 ) : بچه ها خسته نباشید
کار زیبایی بود
موفق باشید همگی
آرمان محمدخانی ( 1392/05/19 ) : دوست به اصطلاح طراح این نطر خود شماست که تنها واسه خودت مهمه نه من ! اگرم این یک نقاشیه ترجیح میدم یه نقاش در موردش اظهار نظر کنه نه شما ! و بیش از اینم ارزش نداره که بخام با چنین کوته بینایی که وسعت دیدشون تا سر بینیشون هست بحث کنم. ( به قول معمروف شما درست میگی ) در ضمن این کار گروهی هست و شاید من در قبال اشخاصی مثل تو بی تفاوت باشم اما دوستانم ممکن بود آزرده خاطر بشن و اینه بدون که هیچ مقاله و مدرک دانشگاهی واسه آدم شعور و تربیت نمیاره به جز خانواده و اصل و نسب که فکر نکنم ...
م امینی ( 1392/05/20 ) : اقای محمدخانی این دیالوگها از شما بعید بود. یه معمار باید بیش از این انتقادپذیر باشه.......موفق باشید
آرمان محمدخانی ( 1392/05/20 ) : جناب آقای امینی از شما بعیده که فرق انتقاد و به تمسخر کشیدته کار افراده ندونید ! ( آیا واژه های بفرمایید و بشینید و بتمرگید در نگاه شما یک معنا دارد؟ !
آرمان محمدخانی ( 1392/05/20 ) : جناب به اصتلاح خودت طراح شما هنوز درک مکتفی از انتقاد و به تمسخر کشیدن نمیفهمید و این نکته را در نظر بگیر که باز هم من جسارت بار گزاری این چنین طرح هایی را داشتم یر عکس پروفایل خالی شما همچون شخصیتت ! دنیا هم که تغییر کنه سطح تو در همینی که هستی باقی میماند به جایی نخواهی رسید ! و یادت نره که من دقیقا با زبان خودت باهات صحبت کردم تا شاید بفهمی که در چه حد با مبحث شعور و فهم قریبه هستی و بازم میگم که هیچ مقاله و مدرک دانشگاهی واسه آدم شعور و تربیت نمیاره به جز خانواده و اصل و نسب که فکر نکنم ... اگر عقده خود بینی و خود آغازی نداشتی مطمئنا فرق نقاشی با یک تصویر 3 وجهی 3دی مکس میفهمیدی ! جانم حتما به یک روان شناس حرفه ای مراجعه کن که شاید کمکی به عقده ها و کمبودهای ریشه در اصالت تو بشه ! و جای سعی در دانستن خط ابتدا خودت را پیدا کن که اینگونه درگیر خود شیفتگیه ناشی از کمبود نباشی .
م امینی ( 1392/05/20 ) : سلام. اقای محمدخانی حق با شماست.....اما کامنتی که این چنین شما را اشفته نکرده را ندیدم؟....به هر شکل حیف نیست فرصتی که برای نقد و یادگرفتن در اختیارمان قرار گرفته اینچنین ضایع بشود؟
آرمان محمدخانی ( 1392/05/20 ) : ای کاش همه درک شما را داشتن ! باز هم ممنونم از شما جناب آقای امینی و آرزوی بهترین ها را برایتان دارم ! باز هم پوزش از این که آزرده خاطر شدین...
سارا سارایی ( 1392/05/27 ) : سلام کار قشنگی بود موفق باشید
حامی اتووود
 رسانه ی تخصصی معماری و شهرسازی میم زون
ثبــــــــت نظـــــــر
جهت ارسال نظر باید وارد سیستم شوید. / عضو جدید
ایـمـــیـل :  
رمز عبـور :  
 
درباره معماران معاصر ایران :
این گروه در سال 1386 با هدف ایجاد پل ارتباطی بین معماران ایرانی معاصر گرد هم آمد.با شروع کار این وب سایت معماران متقاضی در محیطی ساده وکارآمد به تبادل پروژه ها ومقــــالات خود خواهند پرداخت ودر فضای فروم به بحث وگفتگو می پردازند.
خانه | ورود | ثبت نام | درباره ما | تماس با ما | قوانین سایت | راهنما | تبلیغات
© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه معماران معاصر می باشد.
Developed by Tryon Software Group